#1 2010-12-09 22:12:54

 Katsumoto

http://oi52.tinypic.com/wgxhm8.jpg

Zarejestrowany: 2010-12-07
Posty: 308
Punktów :   

Kekkei Genkai

Pierwszy poziom


Czyli pierwszy stopień do zostania prawdziwym "artystą", gdyż takim to tytułem obdarzył się Deidara, czyli legenda tego klanu. Przy pierwszym poziomie użytkownik umie tworzyć z gliny małe zwierzątka, umieją się ruszać, ale ich masa nie jest zachwycająca. Co równa się z niezbyt dużym wybuchem, mimo to przy bliskim kontakcie może znacznie uszkodzić rywala, mam na myśli poparzenia, co w dalszej fazie walki utrudni mu wykonywanie jutsu itp.



Drugi poziom


Wyższa szkoła jazdy, jeden krok do przodu, w tym poziomie użytkownik jest zdolny do wytworzenia z gliny obojętnie jakiego zwierzęcia. Ale to nie wszystko może ja także powiększyć, co daje większy wybuch ale także może służyć do szybkiego transportu, np. ptak. Co więcej uczy się już pierwszym wybuchowych C, co daje mu nie małą przewagę w walce.



Trzeci poziom


Wreszcie uczeń może przerosnąć mistrza, na tym poziomie władamy gliną niemal perfekcyjnie, tu też zależy od inwencji własnej użytkownika. Szybkość wykonywania technik jest dużo większa, potrafimy wykonać nawet zakazaną technikę klanu Douhito, ale o tym więcej w wątku "jutsu". Użytkownik świetnie wykorzystuje gline, wybuchy są piękne i jakby to nazwał Deidara są "sztuką", a użytkownik staje się "artystą".


Powstaliśmy z krwi przelanej na bitwach,
W oczach płonie gniew, z ust płynie modlitwa,
Nasz ognisty rydwan jest gotowy do szarży,
Serca wybijają rytm wojennych marszy
Każdy z ludzi walczy w imię własnych zasad,
I nie ważne jaki kraj, jakie wyznanie czy rasa,
Nasza siła to władza, pęka ostatnia nić
Dzisiaj wschodzi czarne słońce, jutro nie będzie już nic


http://oi56.tinypic.com/2hrerg5.jpg

Offline

 
TOP50 Gry
Buttony
Toplisty

Najlepsze gry via www - rpg online!

PBF - Toplista gier PBF

Toplista Anime
The Best of PBF
Toplista gier PBF


PBF - Toplista gier PBF
Gra Fairy Tail

Image and video
hosting by TinyPic
Tomiji: 34016860

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bractwothralla.pun.pl www.irpminecraft.pun.pl www.nylonomania.pun.pl www.pedagogikaspecjalna2009.pun.pl www.sticklife10.pun.pl